fbpx
Безкоштовна доставка при замовленні від 400 грн

Ми доставляємо по Україні Новою поштою або Укрпоштою. Оплату можна здійснити за допомогою платіжних сервісів Portmone або Liqpay або вибрати функцію оплата при отримані (вартість комісії за пересилання коштів оператором поштового зв’язку встановлюється і регулюється поштовим оператором, з тарифами можна ознайомитися на сайті оператора Нова пошта та Укрпошта).

Замовлення буде відправлено протягом 3 робочих днів з моменту оплати замовлення. Відповідно до українського законодавства повернення шкареткових виробів можливе до зняття етикетки. Ви можете повернути товар відмовившись від нього у поштовому відділені. Для повернення ккоштів необхідно звернутися на електронну адресу [email protected], де в темі листа вказати повернення товару, а в тексті вказати номер замовлення та ПІБ замовника. Після отримання звернення кошти будуть поверненні протягом 14 робочих днів.

Якщо Ви бажаєте замовити доставку іншою компанією або дуже потрібно відправити “на завтра”, пишіть нам – обов’язково придумаємо рішення. Оплата можлива будь-якою карткою Visa/Mastercard он-лайн за допомогою сервісу Portmone та Liqpay .